TBD KAMU-BİB'21 YERLİ ve MİLLİ TEKNOLOJİLER ZİRVESİ

KAMU BIB’21 etkinliği, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile iş birliği içinde, 16 Nisan 2019 tarihinde TBD Tarafından “Yerli ve Milli Teknolojiler Zirvesi” ana teması ile düzenlenmiştir.

Zirvede “Yerli ve Milli Yazılım Çalıştayı “, “KAMU-BİB Çalışma Grupları Tanıtımı”, “Açık Kaynak Kodlu Yazılım Ekosistemi” ve “Milli Teknoloji Hamlesi Başarı Hikayeleri” adında 4 oturum kamu, özel sektör ve üniversitelerimizin yöneticileri, öğretim üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bilişim uzmanları ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca, açılış konuşmalarında, Yerli ve Milli Teknolojilerin önemine ve Milli teknoloji hamlesine yönelik önemli açıklamalar, tespitler ve önerilerde bulunan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Ömer Fatih SAYAN ve BTK Başkanı Sn. Ömer Abdullah KARAGÖZOĞLU’na KAMU BIB’21: Yerli ve Milli Teknolojiler Zirvesine vermiş oldukları destek için teşekkür ediyoruz.

Bu yolda bizimle beraber mesai harcayan herkese ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Çünkü bilmekteyiz Dijital Türkiye yolculuğunda Yerli ve Milli Teknolojilerin geliştirilmesi ve bu yolda gerçekleştirilecek işbirlikleri kalkınmamızın ve ülke güvenliğimizin en büyük teminatıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Rahmi AKTEPE
Türkiye Bilişim Derneği
Genel Başkanı

İLETİŞİM

KATILIM KAYIT ORGANİZASYON SPONSORLUK BAŞVURULARI BASIN MEDYA İLETİŞİM
Serap ALTAN Ceren TUNÇ Yeşim ERGUN
[email protected] [email protected] [email protected]
TBD GENEL MERKEZ İLETİŞİM WEB SİTELERİ
TEL : +90 (312) 473 8215 KAMU-BİB : www.kamu-bib.org.tr
FAKS : +90 (312) 473 8216 TBD : www.tbd.org.tr
ADRES : Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 1246. Sokak No:4/17 Balgat / ANKARA
SOSYAL MEDYA SOSYAL MEDYA ETİKETLERİ
FACEBOOK : /kamubib #KAMUBİB
TWITTER : /kamubib #KAMUBİB21
#YERLİMİLLİ